Співпраця

You are here:

ПРОДАЖ ГОТОВОЇ ОДЯГУ ЗІ СКЛАДУ

Купити наші вироби ви можете безпосередньо у нас на фірмі. Розмір партії – від 10 одиниць. Наявність та ціни виробів уточнюється у менеджера продажів. При покупці зі складу здійснюється 100% оплата товару. При замовленні 100 виробів і більш – знижка 5%.

ПОШИТТЯ ВИРОБІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Оплата замовленого товару здійснюється наступним чином: 50% від загальної вартості замовлення оплачується в момент замовлення, решта суми платежу оплачується після виконання замовлення відповідно до виставленого рахунком і накладної шляхом перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок або готівкою. Поставки здійснюються фірмами-перевізниками. На замовлення партії виробів осінньо-зимового асортименту в період з 01.04-01.08 існує знижка в розмірі 10%.

ПОШИТТЯ ОДЯГУ З МАТЕРІАЛІВ І МАКЕТІВ ЗАМОВНИКА

Попередньо обмовляється вартість наших послуг з пошиття, укладається договір, і після надходження матеріалів і лекал на нашу фірму ми приступаємо до виконання замовлення. Більш повну інформацію про співпрацю з нашою компанією ви можете отримати у менеджера продажів. Якщо у Вас є свої пропозиції з приводу співпраці, ви можете зв’язатися з нами по телефону. Ми з задоволенням розглянемо Ваші умови.